هتل آپارتمان سفرا مشهد

قیمت: 300000 تومان
تلفن رزرو و پشتیبانی: 0910 57 57 004
021 284 22 23 1
051 38 53 54 55

توضیحاتتاریخچه هتل آپارتمان سفرا

هتل آپارتمان سفرا یکی از هتل آپارتمان های مشهد و یکی از هتل آپارتمان های سه ستاره مشهد می باشد. هتل آپارتمان سفرا مشهد در خیابان امام رضا با فاصله هشت دقیقه از حرم واقع شده است. هتل آپارتمان سفرا در سال 1394 مورد بازسازی کامل قرار گرفته است.
لابی هتل آپارتمان سفرا

هتل آپارتمان سفرا دارای لابی زیبا در دو قسمت نشیمن و کافی شاپ می باشد.
پارکینگ هتل آپارتمان سفرا

هتل آپارتمان سفرا فاقد پارکینگ اختصاصی بوده و میهمانانی که با خودرو شخصی به هتل مراجعه می کنند می توانند از پارکینگ های عمومی استفاده نمایند.
اتاق های هتل آپارتمان سفرا

هتل آپارتمان سفرا دارای اتاق های دو تخته،سه تخته،چهارتخته و پنج تخته می باشد. اتاق های دو تخته هتل آپارتمان سفرا دارای یک تخت دو نفره ویا دو تخت یک نفره می باشد . اتاق های سه تخته هتل آپارتمان سفرا دارای یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره و یا سه تخت یک نفره می باشد. هتل آپارتمان سفرا برای میهمانانی که بیش از سه نفر هستند اتاق های چهارتخته در نظر گرفته است. خانواده های بزرگ تر می توانند از اتاق های پنج تخته هتل آپارتمان سفرا استفاده نماینند.
کافی شاپ هتل آپارتمان سفرا

کافی شاپ هتل آپارتمان سفرا در لابی هتل طراحی شده است . در کافی شاپ هتل آپارتمان سفرا انواع نوشیدنی های سرد و گرم سرو می گردد.
رستوران هتل آپارتمان سفرا

رستوران هتل آپارتمان سفرا در طبقه منفی یک هتل طراحی شده است و با محیطی تمیز آماده پذیرایی به صورت منو انتخابی از میهمانان می باشد. هتل آپارتمان سفرا مشهد با فاصله کم از حرم مطهر و اتاق های شیک و تمیز با تخفیف های مناسب می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما زائرین امام رضا(ع) باشد.

امکانات

امکانات هتل سرویس بهداشتی ایرانی, سرویس بهداشتی فرنگی, اینترنت رایگان, کافی شاپ, لابی بزرگ

آدرس

امام رضا, مشهد
امام رضا(ع) 6
0.0/5 از 0 رای.
  • نظافت و تمیزی هتل
  • نحوه برخورد پرسنل
  • کیفیت غذا و نحوه پذیرایی
  • رعایت سکوت و آرامش
  • ارزش اقامت نسبت به قیمت

اولین نقدوبررسی خود را بنویسید