هتل آپارتمان نوین مشهد

قیمت: 180000 تومان
تلفن رزرو و پشتیبانی: 0910 57 57 004
021 284 22 23 1
051 38 53 54 55

توضیحات

هتل اپارتمان نوین در  خیابان  امام رضا 1 در محیطی آرام  و با فضایی زیبا  در 6 طبقه بنا شده است.
میهمانانی  که هتل آپارتمان نوین  را  برای اقامت انتخاب نموده اند  در لحظه ورود  به هتل با استقبال گرم کرکنان  روبرو شده و در لابی زیبا هتل  پس از  استراحت  جهت تحویل اتاق به پذیرش راهنمایی می شوند. هتل آپارتمان شهدا  مشهد دارای اتاق های دوتخته، چهارتخته(یک خوابه)،شش تخته(دو خوابه) می باشد.

اتاق های  زیبا  هتل آپارتمان نوین  دارای سرویس  بهداشتی ایرانی و فرنگی  می باشد. یکی از  دغدغه  های  میهانانی که دارای نوزاد و کودک هستد همیشه تمیزی و فرش بودن  کف اتاق ها  می باشد که هتل آپارتمان نوین با این  امکان را  فراهم نموده است.

اتاق های هتل آپارتمان نوین  دارای  امکانتی  شامل:یخچال،تلوزیون،کولر گازی،تخت های شیک  و راحت.سشوار،حمام، می باشد. رستوان  هتل نورالنجف در لابی هتل طراحی شده است که با منو باز  پذیرای میهمانان  محترم  می باشد. از دیگر امکانت هتل آپارتمان نوین  می توان  به تاکسی سرویس،اینترنت پرسرعت،خدمات خانه داری،اتاق چمدان،دستگاه خودپرداز  اشاره کرد.

هتل آپارتمان نوین در طراحی  و ساخت  هتل  ،معلولین و افراد  مسن را از یاد  نبرده  و تمامی خدمات مورد نیاز این عزیزان را فراهم نموده است. اگر دلتان  هوای  زیارت  بارگاه ملکوتی امام رضا را کرده  و بدنبال هتل  نوساز و نزدیک حرم  با قیمت مناسب هستید  هتل آپارتمان نوین  بهترین   گرینه برای شما می  باشد.

امکانات

امکانات هتل سرویس بهداشتی ایرانی, سرویس بهداشتی فرنگی, اینترنت رایگان, کافی شاپ, رستوران, لابی بزرگ

آدرس

امام رضا, مشهد
امام رضا 1
0.0/5 از 0 رای.
  • نظافت و تمیزی هتل
  • نحوه برخورد پرسنل
  • کیفیت غذا و نحوه پذیرایی
  • رعایت سکوت و آرامش
  • ارزش اقامت نسبت به قیمت

اولین نقدوبررسی خود را بنویسید