هتل آپارتمان پارادایس مشهد

قیمت: 120000 تومان
تلفن رزرو و پشتیبانی: 0910 57 57 004
021 284 22 23 1
051 38 53 54 55

توضیحاتهتل آپارتمان پارادایس-تاریخچه:
هتل آپارتمان پارادایس مشهد یکی از هتل آپارتمان های مشهد و یکی از  هتل آپارتمان های خیلی خوب مشهد می باشد. هتل آپارتمان پارادایس در  فاصله  بسیار  کم از حرم  مطهر امام رضا   در اسفند سال 1396 افتتاح گردیده است. هتل اپارتمان پارادایس در  خیابان امام رضا 5 در محیطی آرام  و با فضایی زیبا  در 4 طبقه بنا شده است.

هتل آپارتمان پارادایس-لابی:
میهمانانی  که هتل آپارتمان پارادایس   را  برای اقامت انتخاب نموده اند  در لحظه ورود  به هتل با استقبال گرم کرکنان  روبرو شده و در لابی زیبا هتل  پس از  استراحت  جهت تحویل اتاق به پذیرش راهنمایی می شوند. هتل آپارتمان پارادایس مشهد دارای اتاق های دوتخته،سه تخته، چهارتخته(یک خوابه)،پنج تخته(یک خوابه) می باشد.

هتل آپارتمان پارادایس-اتاق ها:
اتاق های  زیبا و نوساز هتل آپارتمان پارادایس  دارای سرویس  بهداشتی ایرانی و فرنگی  می باشد. یکی از  دغدغه  های  میهانانی که دارای نوزاد و کودک هستد همیشه تمیزی و فرش بودن  کف اتاق ها  می باشد که هتل آپارتمان پارادایس با این  امکان را  فراهم نموده است.

اتاق های هتل آپارتمان پارادایس دارای  امکانتی  شامل:یخچال،تلوزیون،کولر گازی،تخت های شیک  و راحت.سشوار،حمام، می باشد.   از دیگر امکانت هتل آپارتمان پارادایس  می توان  به تاکسی سرویس،اینترنت پرسرعت،خدمات خانه داری،اتاق چمدان،دستگاه خودپرداز  اشاره کرد.

هتل آپارتمان پارادایس  در طراحی  و ساخت  هتل  ،معلولین و افراد  مسن را از یاد  نبرده  و تمامی خدمات مورد نیاز این عزیزان را فراهم نموده است. اگر دلتان  هوای  زیارت  بارگاه ملکوتی امام رضا را کرده  و بدنبال هتل  نوساز و نزدیک حرم  با قیمت مناسب هستید  هتل آپارتمان پارادایس  بهترین   گرینه برای شما می  باشد.

امکانات

امکانات هتل سرویس بهداشتی ایرانی, سرویس بهداشتی فرنگی, اینترنت رایگان, کافی شاپ, رستوران

آدرس

امام رضا, مشهد
امام رضا 5، نبش چهنو 3
0.0/5 از 0 رای.
  • نظافت و تمیزی هتل
  • نحوه برخورد پرسنل
  • کیفیت غذا و نحوه پذیرایی
  • رعایت سکوت و آرامش
  • ارزش اقامت نسبت به قیمت

اولین نقدوبررسی خود را بنویسید