هتل تاج مشهد

قیمت: 150000 تومان
تلفن رزرو و پشتیبانی: 0910 57 57 004
021 284 22 23 1
051 38 53 54 55

توضیحات

رزرو تلفنیهتل تاج مشهد یکی از هتل های مشهد و یکی از هتل های دوستاره مشهد می باشد.هتل تاج مشهد در خیابان امام رضا 10 کوچه حنایی 1 در 5 طبقه احداث گردیده است.هتل تاج مشهد  فاقد پارکینگ می باشد و میهمانانی که  با خودرو شخصی به هتل مراجعه می کنند  می توانند برای پارکینگ ها عمومی  استفاده نمایند.هتل تاج مشهد دارای لابی زیبا با فضایی بزرگ طراحی شده است.لابی هتل تاج محل مناسبی برای  اوقات فراغت میهمانان می باشد.

هتل تاج مشهد دارای اتاق اتاق های دوتخته،سه تخته و چهارتخته می باشد.اتاق های دوتخته هتل تاج دارای یک تخت دونفره  و یا  دو تخت یک نفره بوده و برای زوج های جوانی که  به مشهد سفر می کنند مناسب می باشد.اتاق های سه  تخته هتل تاج دارای یک تخت دونفره و یک تخت یک نفره می باشد.اتاق های چهارتخته هتل تاج دارای یک تخت دونفره  و دو تخت یک نفره می باشد.

رستوران هتل تاج در  طبقه منفی یک هتل طراحی شده است و  با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی  به صورت  منو انتخابی  پذیرایی میهمانان عزیز می باشد.
 

کافی شاپ هتل تاج مشهد در لابی هتل طراحی شده است  و با سرو انواع  نوشیدنی های سرد و گرم محل مناسبی برای  اوقات فراغت و گفتمان های خانوادگی می باشد.

میهمانانی که بدنبال هتل نوساز با تخفبف های ویژه و نزدیک حرم هستند،هتل تاج مشهد با  فاصله کم از حرم و خدمات رفاهی  مطلوب و تخفیف های ویژه یکی از بهترین  گزینه ها برای اقامت می باشد.

امکانات

امکانات هتل سرویس بهداشتی ایرانی, سرویس بهداشتی فرنگی, اینترنت رایگان, کافی شاپ, رستوران, لابی بزرگ

آدرس

امام رضا, مشهد
امام رضا 10
0.0/5 از 0 رای.
  • نظافت و تمیزی هتل
  • نحوه برخورد پرسنل
  • کیفیت غذا و نحوه پذیرایی
  • رعایت سکوت و آرامش
  • ارزش اقامت نسبت به قیمت

اولین نقدوبررسی خود را بنویسید