هتل زیارت مشهد

پیشنهاد کجاخوبه!
قیمت: 300000 تومان
تلفن رزرو و پشتیبانی: 0910 57 57 004
021 284 22 23 1
051 38 53 54 55

توضیحات

رزرو تلفنی

هتل زیارت مشهد یکی از هتل های مشهد و یکی از هتل های سه ستاره مشهد می باشد.هتل زیارت در فاصله 300 متری از حرم در خیابان  اندرزگو در سال 1395 احداث گردیده است.هتل زیارت در 6 طبقه  دارای اتاق های دو تخته،سه تخته و چهارتخته می باشد.هتل زیارت دارای لابی زیبا بوده و با معماری ایرانی  طراحی شده است.ورودی هتل زیارت  برای میهمانانی  که بالا رفتن از پله برایشان سخت است مناسب می باشد.هتل زیارت فاقد پارکینگ می باشد. و میهمانانی که با خودرو شخصی به هتل مراجعه می کنند می توانند  از پارکینگ های عمومی در خیابان  اندرزگو استفاده نمایند.

هتل زیارت مشهد دارای اتاق های  دوتخته،سه تخته و چهارتخته می باشد.اتاق های دو تخته هتل زیارت  دارای یک تخت دونفره  ویا  دو تخت یک نفره  می باشد و برای  زوج های جوانی که  به مشهد سفرمی کنند  مناسب است.اتاق های سه تخته هتل زیارت دارای یک تخت دونفره و یک تخت یک نفره می باشد.و دارای امکاناتی همچون یخچال،تلویزیون،سشوار،سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی می باشد.اتاق های  چهارتخته هتل زیارت  دارای  یک تخت دونفره و یک تخت یک نفره و یک کاناپه تخت خواب شو می باشد.


رستوران  هتل زیارت مشهد  در طبقه مفی یک هتل واقع شده است.در رستوران  هتل زیارت انواع غذاهای ایرانی  و فرنگی به صورت منو بوفه سلف سرویس   سرو می گردد.

هتل زیارت مشهد با فاصله  بسیار کم از حرم  همیشه مورد استقبال  میهمانان بوده و برای میهمانانی که پیاده برای آنها مشکل است مناسب می باشد.

اگر قصد سفر به شهر زیارتی مشهد را دارید و هنوز هتل مناسبی را انتخاب ننموده اید ،هتل زیارت مشهد  با  امکانات رفاهی  مطلوب و کارکنان مجرب  یکی از بهترن  هتل ها  برای اقامت می  باشد.

میهمانان می توانند  با  رزرو اینترنتی  در کمترین  زمان  اتاق مورد  نظر خود را با تختفیف های ویژه رزرو نمایند.

امکانات

امکانات هتل سرویس بهداشتی ایرانی, سرویس بهداشتی فرنگی, اینترنت رایگان, کافی شاپ, رستوران, لابی بزرگ

آدرس

اندرزگو, مشهد
خیابان اندرزگو 2
0.0/5 از 0 رای.
  • نظافت و تمیزی هتل
  • نحوه برخورد پرسنل
  • کیفیت غذا و نحوه پذیرایی
  • رعایت سکوت و آرامش
  • ارزش اقامت نسبت به قیمت

اولین نقدوبررسی خود را بنویسید