هتل سایه مشهد

قیمت: 240000 تومان
تلفن رزرو و پشتیبانی: 0910 57 57 004
021 284 22 23 1
051 38 53 54 55

توضیحات

رزرو تلفنیهتل سایه دارای لابی بسیار زیبا با فضای نشیمن بزرگ وشیک در دو قسمت نشیمن و کافی شاپ طراحی شده است. میهمانان با ورود به هتل سایه با استقبال گرم کارکنان به قسمت پذیرش هتل جهت تحویل اتاق راهنمایی می شوند.هتل سایه مشهد برای رفاه میهمانانی که با خودرو شخصی به هتل مراجعه می کنند پارکینگی بزرگ طراحی نموده است.هتل سایه دارای اتاق های دوتخته،سه تخته،چهارتخته می باشد.اتاق های دو تخته هتل سایه دارای یک تخت دونفره و یا دو تخت یک نفره می باشد.از امکانات این اتاق می توان به یخچال،تلویزیون،سشوار،سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و... اشاره کرد.اتاق های سه تخته هتل سایه دارای یک تخت دونفره و یک تخت یک نفره و یا سه تخت یک نفره می باشد و امکاناتی همچون اتاق های دوتخته دارد. هتل سایه مشهد برای میهمانانی که بیش از سه نفر هستند اتاق های چهارتخته طرای نموده است که دارای یک تخت دونفره و دو تخت یک نفره می باشد.
کافی شاپ هتل سایه


کافی شاپ هتل سایه درلابی هتل طراحی شده است. میهمانان پس زیارت و خرید با مراجعه به هتل می توانند با به کافی شاپ هتل سایه سری بزنند و با سرو انواع نوشیدنی های گرم و سرد لحظات شادی را برای خانواده خود رقم بزنند.
رستوران هتل سایه


رستوران هتل سایه درطبقه اول هتل طراحی شده است.رستوران هتل سایه درفضایی دلنشین و زیبا با سرو انواع غذاهای ایرانی و عربی به دو صورت منو انتخابی و منو بوفه سلف سرویس آماده پذیرایی از میهمانان می باشد.
چایخانه سنتی هتل سایه


یکی از گزینه هایی که هتل سایه را نسبت به سایرهتل های سه ستاره مشهد متمایز نموده چایخانه سنتی هتل می باشد.چایخانه سنتی هتل سایه در پشت بام هتل طراحی شده است و با محیطی زیبا و مشرف به گند بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) مکان مناسبی برای گفتمان های خانوادگی می باشد.هتل سایه با موقعیت مکانی عالی با فاصله کم از حرم مطهر همیشه مورد استقبال میهمانان داخلی و خارجی می باشد.

میهمانای که می خواهند شب ها تا دیر وقت در حرم بمانند و یا نماز صبح را در حرم اقامه نمایند با پنج دقیقه پیاده روی از هتل به حرم مطهر می رسند.اگر شما نیزبدنبال هتل سه ستاره نزدیک حرم با خدمات رفاهی مناسب و تمیز هستید،هتل سایه این امکان را فراهم آورده تا میهمانان بتوانند با خیال راحت به سفر و زیارت خود برسند.میهمانان می توانند با رزرو اینرنتی دراسرع وقت اتاق های مورد نظر خود را در هتل سایه رزرو نمایند و با خیال آسوده سفر کنند..

امکانات

امکانات هتل سرویس بهداشتی ایرانی, سرویس بهداشتی فرنگی, اینترنت رایگان, پارکینگ, کافی شاپ, رستوران, لابی بزرگ

آدرس

امام رضا, مشهد
امام رضا 5
0.0/5 از 0 رای.
  • نظافت و تمیزی هتل
  • نحوه برخورد پرسنل
  • کیفیت غذا و نحوه پذیرایی
  • رعایت سکوت و آرامش
  • ارزش اقامت نسبت به قیمت

اولین نقدوبررسی خود را بنویسید