هتل ملیسا مشهد

قیمت: 400000 تومان
تلفن رزرو و پشتیبانی: 0910 57 57 004
021 284 22 23 1
051 38 53 54 55

توضیحات

رزرو تلفنی

هتل ملیسا هتلی سه ستاره و بسیار زیبا و نوساز در خیابان امام واقع است. این خیابان منتهی به حرم امام رضا و زنده و پرتردد و بسیار امن می باشد. درضمن سطح معیشتی گردشگرانی که در این خیابان اقامت دارند بالاتر از سایر خیابانهای منتهی به حرم می باشد.

هتل ملیسا مشهد در سال 1396 افتتاح شده است و تنها یکسال از شروع به کار آن گذشته است به این دلیل برخی از مهمانان از برخی سیاستهای این هتل انتقاداتی داشته اند که قابل پذیرش است. از جمله نداشتن رزرو آزاد این هتل که بسیاری از گردشگران از آن ناراضی هستند.

هتل ملیسا مشهد در انتخاب مبلمان اتاق ها چیدمان مدرن را برگزیده است و لابی خود را سلطنتی سلطنتی چیدمان کرده است. برق نو بودن را در هتل احساس خواهید کرد و بسیار تمیز و شیک به نظر برسد اما برخی از گردشگران معتقد بوده اند که این تمیزی بخاطر نوساز بودن بناست و نظافت آنقدر هم در این هتل به چشم نمیخورد.

هتل ملیسا، هتل ستاره شیک و زیبایی که به روشنایی فضاهای داخلی اهمیت فراوانی داده است و با لوسترهای زیبا فضا را گرم و پر نور ساخته است تا مجلل تر به نظر برسد.

هتل ملیسا مشهد هتلی سه ستاره و اما در ظاهر شبیه به هتلی چهار ستاره می باشد که در نگاه اول حس خوشایندی از انتخاب یک هتل سه ستاره شیک به گردشگران می دهد و لبخند را به لبانشان می نشاند. این هتل تقریبا 900 متر با حرم مطهر فاصله دارد که برای افراد سالمند پیاده روی زیادی محسوب می شود اما برای جوانان بسیار دلپذیر خواهد بود قدم زدن در خیابانی پر شور.  

امکانات

امکانات هتل سرویس بهداشتی ایرانی, سرویس بهداشتی فرنگی, اینترنت رایگان, کافی شاپ, رستوران, لابی بزرگ

آدرس

امام رضا, مشهد
نبش امام رضا 21
0.0/5 از 0 رای.
  • نظافت و تمیزی هتل
  • نحوه برخورد پرسنل
  • کیفیت غذا و نحوه پذیرایی
  • رعایت سکوت و آرامش
  • ارزش اقامت نسبت به قیمت

اولین نقدوبررسی خود را بنویسید