هتل نماز مشهد

قیمت: 200000 تومان
تلفن رزرو و پشتیبانی: 0910 57 57 004
021 284 22 23 1
051 38 53 54 55

توضیحات

رزرو تلفنیهتل نماز مشهد ساختمانی شش طبقه به همراه 52 واحد اقامتی و رستوران و پارکینگ و ترانسفر به حرم امام رضا بهترین انتخاب گردشگرانی است که به قصد زیارت به این شهر سفر کرده اند. این هتل ظرفیت 150 نفر را در هر شبانه روز دارد. هتل نماز مشهد در کوچه تاریخی شهر نوغان و در خیابان طبرسی واقع شده، کوچه نوغان قدمتی بیش از 1500 سال دارد و خیابانی است مملو از فروشگاههای سوغاتی و غیره، این خیابان 24 ساعته فعال و پر تردد و امنیت آنقدر زیاد است که هر ساعت از شب می توانید سلانه سلانه در خیابان قدم بزنید و تنها بعد از 5 دقیقه به درب اصل حرم برسید. در کوچه نوغان بناهای تاریخی زیادی برای بازدید وجود دارد. یکی از آنها کنسولگری قدیم روسیه و دیگری بازار عباسقلی خان و کاروانسرایی است که مالک آن یک یهودی تاجر بود. هتل نماز مشهد سعی کرده با چیدمانی مدرن و ساده در اتاق ها و فضاهای دیگر محیطی آرام را بوجود بیاورد. اتاق ها فضای خوبی دارند و بسیار خلوت مبله شده اند، نه آنقدر بزرگ هستند که از خوشی ذوق زده شوید و نه آنقدر کوچک که دلگیر باشید. لابی هتل خیلی بزرگ نیست اما نور بسیار خوبی دارد و سنگ فرش زیبای مرمر آن جلوه ای زیبا به هتل بخشیده.

هتل نماز مشهد با وجود رستورانی وسیع و زیبا در طبقه بالای لابی نیاز مهمانان به وعده های غذایی سالم و گرم در هتل را برطرف نموده اما جای خالی کافی شاپ در این هتل احساس می شود.

هتل نماز مشهد یکی از بهترین هتل های سه ستاره در خیابان طبرسی و کوچه نوغان 1500 ساله می باشد. با وجود اقامت در کوچه ای زنده و تاریخی امکان دیدن فرهنگ های بومی و مذهبی اغلب مردم کشور و کشورهای خارجی را خواهید داشت.

هتل نماز مشهد در مجاورت اغلب حسنیه های بومی قرار دارد. حسنیه کربلایی ها که از معروف ترین آنهاست همه ساله در ایام شعبانیه بهترین جشن های مذهبی را با گویش عربی برگزار میکند و شاهد پایکوبی به سبک اعراب خواهید بود. در ایام سوگوتری مذهبی نیز گذر این کوچه بسیار دیدنی می باشد. بوی انواع غذاهای نذری متعلق به مردم شهرهای کشورمان ایران تمام خیابان نوغان را فرا میگیرد. جنب و جوش و لهجه کرد، عرب، ترک، گیلکی، مازنی، اصفهانی، شیرازی، لر و... در این خیابان برایتان زیباست. بهترین صحنه های عزاداری گروهی مربوط به فرهنگ های بومی جای جای کشور نیز در ایام محرم در خیابان طبرسی که نوغان به آن منتهی می شود قابل مشاهده می باشد.

امکانات

امکانات هتل سرویس بهداشتی ایرانی, سرویس بهداشتی فرنگی, اینترنت رایگان, لاندری, استخر, پارکینگ, رستوران, لابی بزرگ

آدرس

طبرسی, مشهد
میدان طبرسی_خیابان نوغان
0.0/5 از 0 رای.
  • نظافت و تمیزی هتل
  • نحوه برخورد پرسنل
  • کیفیت غذا و نحوه پذیرایی
  • رعایت سکوت و آرامش
  • ارزش اقامت نسبت به قیمت

اولین نقدوبررسی خود را بنویسید