هتل نورالنجف مشهد

قیمت: 230000 تومان
تلفن رزرو و پشتیبانی: 0910 57 57 004
021 284 22 23 1
051 38 53 54 55

توضیحات

رزرو تلفنی

میهمانانی  که هتل نورنجف را  برای اقامت انتخاب نموده اند  در لحظه ورود  به هتل با استقبال گرم کرکنان  روبرو شده و در لابی زیبا هتل  پس از  استراحت  جهت تحویل اتاق به پذیرش راهنمایی می شوند. هتل نورنجف مشهد دارای اتاق های دوتخته،سه تخته، چهارتخته(یک خوابه)،پنج تخته(یک خوابه) می باشد.

اتاق های  زیبا و نوساز هتل نورنجف دارای سرویس  بهداشتی ایرانی و فرنگی  می باشد. یکی از  دغدغه  های  میهانانی که دارای نوزاد و کودک هستد همیشه تمیزی و فرش بودن  کف اتاق ها  می باشد که هتل نورنجف با این  امکان را  فراهم نموده است.

اتاق های هتل نورنجف دارای  امکانتی  شامل:یخچال،تلوزیون،کولر گازی،تخت های شیک  و راحت.سشوار،حمام، می باشد. رستوان  هتل نورنجف در لابی هتل طراحی شده است که با منو باز  پذیرای میهمانان  محترم  می باشد. از دیگر امکانت هتل نورنجف می توان  به تاکسی سرویس،اینترنت پرسرعت،خدمات خانه داری،چایخانه ،اتاق چمدان،دستگاه خودپرداز  اشاره کرد.

هتل نورنجف در طراحی  و ساخت  هتل  ،معلولین و افراد  مسن را از یاد  نبرده  و ویلچر وکالسکه مورد نیاز این عزیزان را فراهم نموده است. اگر دلتان  هوای  زیارت  بارگاه ملکوتی امام رضا را کرده  و بدنبال هتل  نوساز و نزدیک حرم  با قیمت مناسب هستید  هتل نورنجف بهترین   گرینه برای شما می  باشد.

امکانات

امکانات هتل سرویس بهداشتی ایرانی, سرویس بهداشتی فرنگی, اینترنت رایگان, کافی شاپ, رستوران, لابی بزرگ

آدرس

اندرزگو, مشهد
اندرزگو 17
0.0/5 از 0 رای.
  • نظافت و تمیزی هتل
  • نحوه برخورد پرسنل
  • کیفیت غذا و نحوه پذیرایی
  • رعایت سکوت و آرامش
  • ارزش اقامت نسبت به قیمت

اولین نقدوبررسی خود را بنویسید