هتل هفت آسمان مشهد

قیمت: 290000 تومان
تلفن رزرو و پشتیبانی: 0910 57 57 004
021 284 22 23 1
051 38 53 54 55

توضیحات

رزرو تلفنی

هتل هفت آسمان مشهد هتلی سه ستاره و تاپ می باشد که در یکی از کوچه های خیابان اندرزگو واقع است. این کوچه معروف بازار سرشور نام دارد. در حال حاضر تنها یک کوچه بازر است اما در زمان قدیم یکی از اصلی ترین خیابانهای پر تردد مشهد محسوب میشود. سرشور نیز نامی است که به دلیل یکی از رفتارهای عزاداری در زمانهای دور بر آن نهاده شده است. در واقع این کوچه محلی بوده است که قمه زن ها در عزاداری ها سرهای خونین خود را شست و شو میدادند.

هتل هفت آسمان مشهد با سه ستاره بیشتر شبیه به هتلی چهار ستاره می باشد و تنها به دلیل عدم رعایت استانداردهای متراژی موفق به کسب چهار ستاره نشده است.

هتل هفت آسمان مشهد در رنگ بندی و طراحی و چیدمان فضاهای داخلی دقت زیادی به خرج داده است و از حضور در اتاق ها و لابی و رستوران و کافی شاپ این هتل حس کسالت نخواهید داشت. همچنین شلوغی بازار سرشور در هر ساعت از شبانه روز امنیتی بی نظیر برای پیاده روی شبانه بوجود آورده است.

هتل سه ستاره هفت آسمان مشهد با حرم فاصله اندکی دارد و این فاصله با هشت دقیقه پیاده روی در خیابانی پر تردد و مملو از فروشگاهها و زائرین امکان پذیر است.

هتل هفت آسمان مشهد با موقعیت جغرافیایی خود درست روبروی کوچه بازار فرش فروش ها واقع شده است. با حضور در این هتل علاوه بر تسهیل دسترسی به حرم مطهر این امکان را دارید که به حمام موزه سلطنتی و کوچه بازار فرش فروشها نیز سری بزنید.

امکانات

امکانات هتل سرویس بهداشتی ایرانی, سرویس بهداشتی فرنگی, اینترنت رایگان, لاندری, کافی شاپ, صرافی, رستوران, سالن کنفرانس, لابی بزرگ

آدرس

امام رضا, مشهد
خیابان دانش غربی 2/1 - نبش سرشور 41
0.0/5 از 0 رای.
  • نظافت و تمیزی هتل
  • نحوه برخورد پرسنل
  • کیفیت غذا و نحوه پذیرایی
  • رعایت سکوت و آرامش
  • ارزش اقامت نسبت به قیمت

اولین نقدوبررسی خود را بنویسید