هتل سی نور مشهد

قیمت: 436000 تومان
تلفن رزرو و پشتیبانی: 0910 57 57 004
021 284 22 23 1
051 38 53 54 55

توضیحات

هتل سی نورمشهد - تاریخچه:
هتل سی نور مشهد یکی از هتل های مشهد ویکی از هتل های پنج ستاره مشهد می باشد.هتل سی نور در سال 1393 در خیابان 17 شهریور در فاصله کمی از حرم در 22 طبقه و 286 واحد اقامتی احداث گردیده است .هتل سی نور ابتدا بعنوان هتل چهارستاره شروع بکار نمود و در سال 1397 به هتلی پنج ستاره ارتقا یافت.
هتل سی نور مشهد - پارکینگ:
هتل سی نور مشهد برای مسافرانی که با خودرو شخصی مراجعه می کنند ،پارکینگی با مساحتی بسیار بزرگ و مجهز طراحی نموده است.
هتل سی نور مشهد -لابی:
هتل سی نور مشهد دارای دو لابی مجزا جهت پذیرش و نشیمن می باشد.میهمانان با ورود به هتل سی نور وارد قسمت پذیرش می شوند و با استقبال گرم در صورت رزرو آنلاین مراحل پذیرش انجام شده و به اتاق های انتخابی راهنمایی می شوند و در صورت رزرو حضوری با راهنمایی واحد پذیرش اتاق مورد نظر خود را انتخاب می نمایند.
هتل سی نورمشهد -اتاق ها:
هتل سی نور مشهد دارای 286 واحد اقامتی در پلن های مختلف جهت رضایت بیشتر میهمانان طراحی نموده است.
اتاق های سینگل هتل سی نور برای میهمانانی که یک نفر هستند طراحی شده است و قابلیت پذیرش تا دو نفر را نیز دارد.
اتاق های دبل هتل سی نور برای میهمانانی که دونفر هستند طراحی شده است که دارای یک تخت دونفره و یا دو تخت یک نفره می باشد.
اتاق های تریپل هتل سی نور مشهد برای میهمانانی که سه نفر هستند طراحی شده که دارای یک تخت دونفره و یک تخت یک نفره و یا سه تخت یک نفره می باشد.
سوئیت سلام هتل سی نور مشهد برای میهمانانی که چهارنفر هستد در نظر گرفته شده است که دارای یک تخت دونفره و دو تخت یک نفره می باشد که در طبقات بالا هتل قرار گرفته شده است .
سوئیت رضوی هتل سی نور مشهد برای میهمانانی که چهار نفر هستند در نظر گرفته شده است که دارای یک تخت دونفره و دو تخت یک نفره می باشد که مانند سوئت های سلام در طبقات بالای هتل قرار گرفته و دارای منظره زیبا امام مهربانی ها می باشد.
هتل سی نور مشهد -رستوران:
رستوران صبحانه خوری هتل سی نور مشهد در طبقه 17 هتل طراحی شده است که با منظره زیبا به حرم مطهر رضوی منظره دل انگیزی را برای میهمانان رقم می زد.در صبحانه خوری هتل سی نور انواع صبحانه های سرد و گرم به صورت سلف سرویس سرو می شود.
میهمانان برای صرف ناهارو شام می توانند از رستوران مجلل هتل سی نور در طبقه 18 هتل استفاده نمایند.رستوران هتل سی نور با محیطی زیبا و مجلل با سرو انواع غذاهای ایرانی و فرنگی به صورت منو بوفه سلف سرویس ذائقه هر میهمانی را به وجد می آورد.
هتل سی نورمشهد -کافی شاپ:
هتل سی نور مشهد دارای کافی شاپ و لابی بزرگ در طبقه اول هتل می باشد.که با سرو انواع نوشیدنی های سرد و گرم و عصرانه محل مناسبی را برای میهمانان مهیا نموده است. همچنین روف گاردن هتل سی نور در محیطی زیبا و دل نشین با فضایی باز و چشم نواز محل مناسبی جهت اوقات فراغت در کنار خانواده می باشد.
هتل سی نور مشهد -مجموعه آبی:
هتل سی نور مشهد دارای مجموعه آبی مجهز شامل :استخر،سونا،جکوزی،غار نمک و حمام ترکی می باشد.میهمانان می توانند در کنار سفر زیارتی از مجموعه آبی زیبا هتل سی نور استفاده نمایند تا از این سفر معنوی نهایت لذت راببرند.
هتل سی نور مشهد -سالن اجتماعات:
هتل سی نور مشهد دارای سالنی بزرگ و مجهز با مدرنترین دستگاهای صوتی و تصویری با ظرفیت 300 نفر می باشد.
سالن آمفی تئاتر و اجتماعات هتل سی نور در طبقه 18 هتل طراحی شده است.
هتل سی نور مشهد -اتاق بازی کودکان:
هتل سی نور مشهد جهت رفاه حال میهمانان اتاق بازی ونگهداری کودکان را طراحی نموده تا کودکان از این محیط بازی زیبا و مهییج استفاده نموده و از این سفر لذت ببرند.
هتل سی نور مشهد -سرویس به حرم:
هتل سی نور برای میهمانان 18 نوبت سرویس رفت و برگشت به حرم مطهر را با سروسی های مدرن را درنظر گرفته تا بتوانند در هرساعت از شبانه روز به زیارت بروند.

امکانات

امکانات هتل ---

آدرس

هفده شهریور, مشهد
میدان 17 شهریور، نبش کوچه دانش شرقی
0.0/5 از 0 رای.
  • نظافت و تمیزی هتل
  • نحوه برخورد پرسنل
  • کیفیت غذا و نحوه پذیرایی
  • رعایت سکوت و آرامش
  • ارزش اقامت نسبت به قیمت

اولین نقدوبررسی خود را بنویسید