هتل هما 1 مشهد

قیمت: 369000 تومان
تلفن رزرو و پشتیبانی: 0910 57 57 004
021 284 22 23 1
051 38 53 54 55

توضیحاتمشهد شهری بزرگ با جاذبه های متفاوت برای هر گردشگری می باشد، با وجود اینکه جاذبه مذهبی شهر مشهد بیشتر برای مسافران شناخته شده اما هتل هما یک مشهد با توجه به موقعیتی که دارد کمک میکند تا مسافران جاذبه های دیگر شهر را نیز ببینند.

هتل پنج ستاره هما 1 مشهد در میسر بلوار احمد آباد مشهد و خارج از محدوده طرح ترافیک قرار دارد. هتل در سال 96 به طور کامل بازسازی و برای تامین رفاه حال مسافران به مدرن ترین امکانات روز مجهز گشته است.اگر شما سخت پسند هستید و بدنبال اقامت در هتلی با امکانات و سرویس دهی لوکس می باشید ما اقامت در هتل هما 1 مشهد را برای شما پیشنهاد می کنیم.

اگر قصد زیارت امام رضا (ع) را دارید شما می توانید با حدود ده دقیقه رانندگی از هتل هما 1 مشهد به حرم امام رضا برسید کافیست مسیر بلوار احمد اباد را به سمت میدان تقی آباد حرکت کرده و از خیابان دانشگاه به سمت خیابان شهدا حرکت کنید و وارد خیابان شیرازی مشهد شوید و در انتها این خیابان حرم امام رضا (ع) را مشاهده خواهید کرد.

اگر به دنبال مکان های دیدنی مشهد هستید و در هتل هما 1 مشهد اقامت دارید حتما از باغ ملک آباد و موزه باغ ملک آباد که در کنار هتل هستند بازدید کنید. ما همچنین گشت و گذار و قدم زدن در پارک کوهسنگی و پارک ملت مشهد را به شما توصیه می کنیم.
مسیر هتل هما 1 مشهد تا منطقه شاندیز مسیر کوتاه و حدود 30 دقیقه ای است شما میتوانید از شاندیز دیدن کنید و ششلیک های خوشمزه آن را میل بفرمایید.
شما میتوانید با حدود 40 دقیقه رانندگی از هتل هما یک مشهد به شهر طوس رسیده و از زادگاه فردوسی بزرگ بازدید بفرمایید.

اگر برای بازدید از نمایشگاه بین المللی مشهد به این شهر سفر میکنید اقامت در هتل هما 1 را به شما پیشنهاد میکنیم زیرا هتل در فاصله 20 دقیقه ای از نمایشگاه مشهد قرار دارد و کافیست مسیر بلوار ملک آباد را به سمت بزرگراه وکیل اباد حرکت کنید و در انتهای بزرگراه وکیل آباد مشهد نمایشگاه را خواهید دید. و همچنین شما می توانید از فضای لابی لوکس هتل هما مشهد برای برگزاری جلسات کار و عقد قرار داد های خود نیز استفاده نمایید.

اگر برای امور پزشکی به مشهد سفر کرده اید اقامت در هتل هما 1 مشهد فرصت مناسبی است تا باخیالی آسوده به کار های خود رسیدگی کنید زیرا هتل هما در فاصله چند دقیقه ای از بیمارستان امام رضا که از مجهز ترین بیمارستان های مشهد می باشد قرار گرفته است همچنین بیمارستان قائم مشهد و بیمارستان 17 شهریور مشهد هم در نزدیکی هتل هما مشهد قرار دارند.

علاوه بر اینها هتل هما یک مشهد دارای فضای سبز 7 هزار متر مربعی است که پیاده روی در این فضا و سبب آرامش بیشتر شما میهمانان عزیز خواهد شد.

امکانات

امکانات هتل ---

آدرس

احمدآباد, مشهد
0.0/5 از 0 رای.
  • نظافت و تمیزی هتل
  • نحوه برخورد پرسنل
  • کیفیت غذا و نحوه پذیرایی
  • رعایت سکوت و آرامش
  • ارزش اقامت نسبت به قیمت

اولین نقدوبررسی خود را بنویسید