هتل هما 2 مشهد

پیشنهاد مسافران
قیمت: 369000 تومان
تلفن رزرو و پشتیبانی: 0910 57 57 004
021 284 22 23 1
051 38 53 54 55

توضیحاتهتل هما دو مشهد در بلوار خیام مشهد واقع شده است. این هتل 5 ستاره با سرویس های لوکس خود پذیرای میهمانان شهر مشهد می باشد. ما میدانیم که شما مسیر طولانی را طی کرده اید و همکاران ما در ابتدای ورود شما تلاش می کنند بدون اینکه شما را منتظر نگه دارند به سرعت شما را به سمت اتاقتان راهنمایی کنند.
اگر به همراه خانواده سفر میکنید می توانید از سوئیت های ما استفاده کنید و با خیالی راحت فرزندانتان را در کنار خود داشته باشید و صبح ها از صبحانه لذیذ و متنوع هتل هما دو استفاده کنید. همچنین سرویس های ما برای شما و همراهانتان به صورت 24 ساعته از طریق روم سرویس در دسترس می باشد. اگر ماشین شخصی با خود به همراه دارید ما پارکینگ با فضای مناسب در هتل در اختیار شما قرار خواهیم داد. مشهد شهر امنی است با این حال خیالتان از تردد همسر و فرزندان کوچکتان در اطراف هتل آسوده باشد.

هتل هما دو مشهد در مرکز شهر مشهد در فاصله حدود 20 دقیقه ای از حرم امام رضا می باشد. همچنین باغ ملک آباد و پارک ملت مشهد، که بزرگترین پارک شهر می باشد را در فاصله کوتاهی از هتل دارید. شما با حدود 40 دقیقه رانندگی میتوانید به منطقه شاندیز رفته و از غذاهای معروف این منطقه میل بفرمایید.

رستوران های هتل هما دو مشهد با غذا های متنوع ایرانی و سنتی در خدمت میهمانان میباشند. شما برای صرف غذا در طول روز می توانید از رستوران راه ابریشم هتل هما دو استفاده نمایید و همچنین رستوران تابستانی ما در فضای باز هتل در محیطی آرام در خدمت میهمان می باشد. شما در رستوران سنتی هتل نیز می توانید انواع غذا های سنتی ایرانی را میل بفرمایید. کافی شاپ هتل در طول روز با سرو انواع چای و نوشیدنی های مختلف لحظات بیاد ماندنی برای شما فراهم خواهد کرد.
رستوران مرمر هتل هما دو نیز برای برگزاری ضیافت ها و مراسم خاص میهمان در دسترس می باشد.

اگر برای سفر های کاری در مشهد هستید هتل هما دو مشهد انتخاب بسیار مناسبی برای شماست. هتل در فاصله کوتاهی از نمایشگاه بین المللی مشهد قرار دارد و با حدود 20 دقیقه رانندگی شما میتوانید به محل نمایشگاه برسید. اینترنت رایگان و نامحدود هتل نیز شما را یاری خواهد کرد تا در طول روز کار های ادرای خود را انجام داده و با خانواده و دوستنتان در ارتباط باشد. تخت های ما به گونه ای طراحی شده اند که میهمانان با هر ویژگی به راحتی به خواب بروند. در سوئیت های هتل هما دو نیز میزهای مناسبی برای پیگیری کارهای اداری شما قرار داده شده است. شما در شروع روز می توانید با یک دوش آب سرد در حمام هتل با انرژی زیاد کارهای خود را آغاز کنید. همچنین آب معدنی هر روز صبح به صورت رایگان برای شما شارژ خواهد شد. در تمامی سوئیت های هتل سشورا در دسترس میهمانان قرار دارد.

در هر ساعت از شبانه روز همکاران ما از طریق تلفن پاسخگوی درخواست های شما هستند و نیازی نیست که شما از اتاق خارج شوید فقط کافیست تلفن های هتل هما دو را بگیرد و درخواست خود را بگویید ما به سرعت رسیدگی خواهیم کرد.

امکانات

امکانات هتل ---

آدرس

سجاد, مشهد
بلوار جانباز
0.0/5 از 0 رای.
  • نظافت و تمیزی هتل
  • نحوه برخورد پرسنل
  • کیفیت غذا و نحوه پذیرایی
  • رعایت سکوت و آرامش
  • ارزش اقامت نسبت به قیمت

اولین نقدوبررسی خود را بنویسید